خدمات برش ام دی اف- MDF Cut

مشخصات فنی:
برش ورق ام دی اف

֍ خدمات برش MDF در اصفهان ֍

برش ام دی اف با دستگاه کات شامل برش های دقیق و با کیفیت بالا بر روی صفحات ام دی اف می باشد. دستگاه کات با داشتن تیغه های خیلی تیز و دقیق، برش هایی با ابعاد، شکل ها و ترکیب های مختلف بر روی ام دی اف ها بدون خطا و به صورت صفحه ای را انجام می هد. با استفاده از این دستگاه، می توانیم به راحتی صفحات ام دی اف را به اشکال و اندازه های مختلف برش دهیم که این کارها در دستگاه های دیگر انجام نمی شود. برش ام دی اف به دلیل هزینه کم و سرعت عمل بالای دستگاه کات، به عنوان روشی اقتصادی و کارآمد برای قطعات چوبی از جمله میز، صندلی، دکوراسیون داخلی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

در زیر می توانید نمونه هایی از ورق های برش خورده با دستگاه کات را مشاهده کنید.

֍ زمان تحویل برش ام دی اف ֍

اگر در صنعت کابینت و دکوراسیون فعالیت می کنید برای اینکه بتوانید سفارشات خود را به موقع و با کیفیت و ظرافت به دست مشتری برسانید به دستگاه برش ام دی اف نیاز دارید. خرید دستگاه اتوماتیک برش ام دی اف برای هر کارگاه ساخت اصلا به صرفه نیست. بهترین روش، سفارش خدمات برش به کارگاههای خدمات ام دی اف است.

کارگاه خدمات MDF کات یونیکس در اصفهان مجهز به دستگاه پانل بر اتوماتیک (کات) می باشد. می توانید برش انواع ورق های خود را به این کارگاه بسپارید.

استفاده کارگاه از دستگاههای پیشرفته و نیروی ماهر و با تجربه، پرتی ورق را به حداقل می رساند. 

زمان تحویل برش و خدمات مربوطه، نهایتا سه روز کاری بعد از تامین ورق می باشد. پس با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید.

֍ قیمت برش ورق ام دی اف ֍

ما در مجموعه کات یونیکس خدمات برش بر روی انواع ورق ها مثل MDF هایگلاس نئوپان و … را انجام میدهیم. تعرفه خدمات برش متناسب با نوع ورق متفاوت است. از این جدول می توانید لیست قیمت خدمات برش انواع ورق را ملاحظه کنید.

 • هر عدد ورق 366*183
  120,000
 • هر عدد ورق 366*210
  150,000
 • برش فومیزه
  120,000
 • برش هایگلاس
  120,000
 • برش سه میل
  55,000
 • برش صفحه سه سانتی
  120,000
 • برش صفحه پنج سانتی
  120,000

֍ سایر خدمات MDF کارگاه ֍

کارگاه خدمات کاتیونیکس مجهز به دستگاه لبه چسبان PVC و CNC و دورکن نیز می باشد بنابراین به طور یکپارچه  خدمات کامل ام دی اف در این کارگاه انجام میشود.

֍ خدمات طراحی دکوراسیون ֍

صنایع MDF کات یونیکس مجهز به تیم طراحی مجرب است و خدمات طراحی دکوراسیون فضاهای داخلی و خارجی به ویژه طراحی آشپزخانه را به صورت حرفه ای انجام می دهد. 

مشخصات فنی:

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

خدمات طراحی به صورت غیر حضوری انجام می شود بنابراین امکان دریافت سفارش از سراسر کشور را داریم.

نمونه کارهای طراحی سه بعدی دکوراسیون را از اینجا ببینید.

با سپردن خدمات، به کارگاه خدمات ام دی اف در زمان شما صرفه جویی می شود؛ بنابراین می توانید به سفارشات بیشتری رسیدگی کنید.

֍ تامین ورق MDF ֍

می توانید وظیفه تامین ورق را نیز به همکاران ما بسپارید. نمایندگی فروش چند شرکت معتبر تضمینی بر خرید ورق با قیمت مناسب توسط کارگاه می باشد.

جهت خرید انواع ورق ام دی اف از معتبرترین برندهای داخلی و خارجی همچنین استعلام قیمت ورق ام دی اف با این شماره تماس بگیرید: 09132323386 

تامین ورق ام دی اف

همکاران ما در کارگاه کات یونیکس اصفهان تمام تلاش خود را انجام می دهند تا رضایت مشتریان عزیز را جلب کند. با یک بار امتحان کردن، مشتری دائمی ما خواهید شد.

مشاوره آنلاین و فوری

جهت مشاوره، سفارش خدمات و استعلام قیمت به روز ورق از طریق لینک زیر اقدام کنید: