خدمات برش ام دی اف- MDF Cut

مشخصات فنی:
ورق ام دی اف - خدمات برش ام دی اف

֍ خدمات برش MDF در اصفهان ֍

اگر در صنعت کابینت و دکوراسیون فعالیت می کنید برای اینکه بتوانید سفارشات خود را به موقع و با کیفیت و ظرافت به دست مشتری برسانید به دستگاه برش ام دی اف نیاز دارید. خرید دستگاه اتوماتیک برش ام دی اف برای هر کارگاه ساخت اصلا به صرفه نیست. بهترین روش، سفارش خدمات برش به کارگاههای خدمات ام دی اف است.

کارگاه خدمات MDF کات یونیکس  در اصفهان مجهز به دستگاه پانل بر اتوماتیک (کات می باشد. می توانید برش انواع ورق های خود را به این کارگاه بسپارید.

استفاده کارگاه از دستگاههای پیشرفته و نیروی ماهر و با تجربه، پرتی ورق را به حداقل می رساند. 

֍ زمان تحویل برش ام دی اف ֍

زمان تحویل برش و خدمات مربوطه، نهایتا سه روز کاری بعد از تامین ورق می باشد. پس با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید.

֍ قیمت برش ورق ام دی اف ֍

ما در مجموعه کات یونیکس خدمات برش بر روی انواع ورق ها مثل MDF هایگلاس نئوپان و … را انجام میدهیم. تعرفه خدمات برش متناسب با نوع ورق متفاوت است. از این جدول می توانید لیست قیمت خدمات برش انواع ورق را ملاحظه کنید.

 • هر عدد ورق 366*183
  60,000
 • هر عدد ورق 366*210
  70,000
 • برش فومیزه
  60,000
 • برش هایگلاس
  60,000
 • برش سه میل
  40,000
 • برش صفحه سه سانتی
  60,000
 • برش صفحه پنج سانتی
  60,000

֍ سایر خدمات MDF کارگاه ֍

کارگاه خدمات کاتیونیکس مجهز به دستگاه لبه چسبان PVC و CNC و دورکن نیز می باشد بنابراین به طور یکپارچه  خدمات کامل ام دی اف در این کارگاه انجام میشود.

با سپردن خدمات، به کارگاه خدمات ام دی اف در زمان شما صرفه جویی می شود؛ بنابراین می توانید به سفارشات بیشتری رسیدگی کنید.

֍ تامین ورق MDF ֍

می توانید وظیفه تامین ورق را نیز به همکاران ما بسپارید. نمایندگی فروش چند شرکت معتبر تضمینی بر خرید ورق با قیمت مناسب توسط کارگاه می باشد.

جهت خرید انواع ورق ام دی اف از معتبرترین برندهای داخلی و خارجی همچنین استعلام قیمت ورق ام دی اف با این شماره تماس بگیرید: 09132323386 

ورق - خدمات برش ام دی اف

همکاران ما در کارگاه کات یونیکس اصفهان تمام تلاش خود را انجام می دهند تا رضایت مشتریان عزیز را جلب کند. با یک بار امتحان کردن، مشتری دائمی ما خواهید شد.

مشاوره آنلاین و فوری

جهت مشاوره، سفارش خدمات و استعلام قیمت به روز ورق از طریق لینک زیر اقدام کنید: