سیاست کاری کارگاه خدمات ام دی اف کات یونیکس

ما که هستیم

کارگاه خدمات ام دی اف کاتیونیکس فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده و در صنعت دکوراسیون ساختمان به ویژه MDF  و چوب فعالیت دارد.

تجهیز کارگاه کاتیونیکس به ماشین آلات پیشرفته آن را به مجهزترین کارگاه در غرب استان اصفهان تبدیل کرده است.

خدمات ارائه شده در کارگاه:

  • برش انواع ورق با دستگاه پانل بر اتوماتیک
  • خدمات لبه چسبان PVC با دستگاه پنج ایستگاه
  • CNC چوب و ام دی اف
  • خدمات وکیوم با دستگاه پرس وکیوم دو سینی
  • برش و فارسی با دستگاه دورکن

علاوه بر موارد بالا فعالیتهایی نظیر فروش ورق، طراحی سه بعدی آشپزخانه و دکوراسیون، ارائه ابعاد برش و تامین انواع اکسسوری و متریال دکوراسیون داخلی توسط نیروهای متخصص کارگاه انجام می شود.

طریقه ثبت سفارش برای کارگاه

علاوه بر سفارش حضوری، امکان سفارش به صورت آنلاین از طریق یکی از شبکه های اجتماعی و یا سفارش از طریق اپ کات یونیکس برای مشتریان وجود دارد. از صفحه تماس با ما می توانید به راههای ارتباطی کارگاه دسترسی پیدا کنید.

زمان تحویل سفارشات

پس از تایید ابعاد و تامین ورق، زمان تحویل سفارشات توسط کارگاه اعلام می شود و کارگاه متعهد است در زمان اعلام شده کلیه سفارشات را به مشتری تحویل دهد.

تعرفه خدمات

هزینه خدمات انجام شده در کارگاه مطابق با نرخ مصوب اتحادیه درودگران محاسبه می شود. برای اطلاع از قیمت خدمات صفحه تعرفه خدمات را ملاحظه کنید.

سعی ما بر این است که قیمت ورق ام دی اف را روی سایت به روز ثبت کنیم اما به دلیل نوسانات زیاد قیمت لطفا قبل از خرید، قیمت ورق را استعلام گرفته سپس اقدام به خرید کنید.

تعهدات کارگاه

کارگاه موظف است سفارشات خود را سالم و بدون عیب در زمان مقرر به مشتری تحویل دهد. خسارت ناشی از اشتباه نیروی کارگاه و یا نقص دستگاه از طرف کارگاه قابل جبران است.

سیاستهای خرید از فروشگاه کات یونیکس

ما همواره در تلاش هستیم که قیمت ورق های ام دی اف در سایت را به صورت به روز درج کنیم. اما به دلیل نوسانات موجود، لطفا قبل از خرید با پشتیبانی تماس گرفته و از قیمت ورق مطمئن شوید.

اکسسوری های موجود در سایت به صورت تولیدی به فروش میرسد بنابراین برای هر کدام زمان تحویل یک تا دو هفته را در نظر بگیرید.