آموزش استفاده از اپلیکیشن کات یونیکس

1. ورود به اپلیکیشن:

برای ورود به اپلیکیشن ابتدا شماره خود را وارد کنید. کد فعال سازی ارسال شده از طریق پیامک را در . پس از تایید کد، استان و شهر محل زندگی خود را انتخاب کنید. در این مرحله با دو گزینه مواجه می شوید:
1) اگر کد معرف دارید می توانید با وارد کردن کد به طور رایگان وارد اپلیکیشن شوید و از امکانات استفاده کنید.
2) اگر کد معرف ندارید باید از طریق پرداخت درون برنامه ای، مبلغ مشخص شده را پرداخت کنید و به امکانات اپلیکیشن دسترسی پیدا کنید.

2. تکمیل اطلاعات:

با انتخاب گزینه پروفایل، اطلاعات کاربری خود شامل نام، نام خانوادگی، تخصص، استان و شهر خود را وارد کنید.

3. ثبت سفارش جدید:

با انتخاب این آیکن، دو گزینه پیش رو دارید:
1) ثبت سفارش سریع:
(پیشنهاد می شود ازاین گزینه برای ثبت سفارش خدمات برش و نوار استفاده کنید.)
ابتدا باید جزئیات تکه را مشخص کنید(رنگ، ضخامت و ارتفاع نوار) سپس نوع و ضخامت ورق را انتخاب کنید. در کادر مشخص شده طول و عرض ورق را بنویسید.
پس از ثبت، طول و عرض تکه و موارد فارسی، شیار و نوار طول و عرض وتعداد تکه را مشخص کنید. پس از تایید میتوانید سفارشتان را تکمیل کنید یا قطعه ی جدیدی ارسال کنید. پس از تایید نیز امکان ویرایش سفارش وجود دارد. در پایان، کارگاه خدماتی مورد نظر را انتخاب کنید و چگونگی تهیه ورق و نحوه ارسال را مشخص کنید سپس گزینه ارسال به خدماتی را بزنید.
2) ثبت سفارش پیشرفته:
(پیشنهاد می شود ازاین گزینه برای ثبت سفارش خدمات cnc، وکیوم و نوار استفاده کنید.)
برای ثبت سفارش پیشرفته، کارگاه خدماتی را انتخاب کرده و نحوه تهیه و ارسال ورق را مشخص کنید. در ادامه، از طریق عکس، ویدیو یا صدا اطلاعات و جزئیات دقیق سفارش را ارسال کنید و در آخر گزینه تایید نهایی را بزنید.

4. پیگیری سفارشات:

با انتخاب گزینه سفارشات در صفحه اصلی اپلیکیشن، سفارش مورد نظر را انتخاب کرده، در قسمت گفت و گو با خدماتی می توانید توضیحات و موارد مدنظر را ارسال کنید. با بازگشت به منوی قبلی و انتخاب نمایش فرم سفارش می توانید فرم سفارش خود را دانلود کنید.

5. تماس با پشتیبانی:

در منوی اصلی اپلیکیشن با انتخاب آیکن پشتیبانی می توانید سوالات و مشکلات خود را با کارشناسان مجموعه در میان بگذارید.